Dzirnavu iela 113A, Rīga

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā, ķieģeļu māja. Dzīvoklis atrodas piecu stāvu mājas 2. stāvā. Dzīvoklī ir izolētas 2 guļamistabas, kā arī virtuves zona, kopā ar dzīvojamo telpu, kopējā platība 77 kvadrātmetri. Dzīvoklī ir virtuves iekārta ar elektrisko plīti, cepeškrāsni, tvaika nosūcēju, izlietni un ledusskapi. Praktiska un kvalitatīva vannas istaba ar vannu un veļas mašīnu. WC ir apvienota ar vannas istabu. Dzīvoklī ir liels un plašs gaitenis, kā arī telpa, ko var izmantot kā skapi vai pieliekamo. Dzīvoklis atrodas pagalma mājā un tiek izīrēts ilgtermiņā. 

Dzīvoklī ir vietējā gāzes apkure, kas atļaus uzsākt un pabeigt apkures sezonu pēc īrnieka izvēles.

Mājas atrašanās vietai ir savas priekšrocības. Trolejbusu un autobusu pieturas atrodas 100 m attālumā tieši pretī mājai uz Marijas ielas. Centrālā dzelzs ceļa stacija ir 400 m attālumā. Līdz iepirkšanās centram Origo 350 metri, kur arī ir tuvākais pārtikas preču veikals “Rimi”. Apkārtne ir arī daži citi mazāki pārtikas veikali. Tuvākajā ielās ir liels daudzums ar kafejnīcām un pakalpojumu sniegšanas vietām.  550 m attālumā uz Andreja Upīša ielas ir sporta klubs “My fitness”.

Auto novietošanai var izmantot blakus esošo “Europark” autostāvvietu, kuras ilgtermiņa abonēšanas izmaksas ir 3.92 EUR dienā, kas nav daudz, ņemot vērā atrašanās vietu. Tāpat apkārtnē ir arī citas maksas ilgtermiņa stāvvietas.

Dzīvoklis tiek izīrēts ar mēbelēm. 

Ja meklējat plašu dzīvokli Rīgas centā, kas piedāvā ērtu sabiedriskā transporta pieejamību, vai iespēju nokļūt līdz Vecrīgai 5 minūtēs, šis divistabu dzīvoklis būs laba izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

 

Karte

Izīrēts
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Izīrē
Istabu skaits 3
Telpu platība 77 m²
Stāvs 2/5
Īpašuma ID DZ-5
600 €
8 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu