Brīvības iela 407, Rīga

Pārdod dzīvokli Rīgā, Juglā, Brīvības iela 407. 

Dzīvoklis atrodas Brežņeva laika mājā, ko viegli iespējams sajaukt ar Hruščova laika būvēm – piecu stāvu ķieģeļu mājas, daļai dzīvokļu ir balkoni (arī ss.com nepiedāvā šāda veida māju tipu). Dažām mājām ārsienas mēdz būt apmestas. Būtiskas  atšķirības ir iekštelpu plānojumā. Dzīvokļiem šajās mājas ir uzlabots telpu plānojums, izolētas istabas, WC ir atdalīta no vannas istabas. Mājām ir laba skaņas izolācija, labāka siltuma noturība nekā Hruščova laika vai paneļu mājās, lielas palodzes. Mīnusi ir koplietošanas telpas – šauras kāpnes un  mazie gaiteņi. 

Konkrētajā gadījumā klients vēlas pārdot dzīvokli mājā, kuru viegli identificēt kā Brežņeva laika māju, jo ārsienas ir apmestas. 

3 istabu dzīvoklis ir mājas piektajā stāvā, un tas ir izvietots mājas vidusdaļā, kas novērš jebkādus potenciālos termoizolācijas riskus. Dzīvoklis tiešām ir silts un saulains. Logi ir vērsti uz abām mājas pusēm, kas sniedz saules gaismu gan rīta, gan vakara stundās. 
Dzīvoklī ir veikts kapitālais remonts: izlīdzinātas sienas, griesti, nomainīti karstā un aukstā ūdens stāvvadi, uzstādīti plastikāta logi, visās telpās uzstādīti jauni radiatori. Mājas jumta segumam tika  atjaunots bitumena pārklājums, kas ir svarīgi piektā stāva dzīvokļiem. 

Gan dzīvokļa izvietojums, gan mājā un dzīvoklī veiktais remonts padara šo piedāvājumu par īpaši labu sērijveida dzīvokļu segmentā.

Dzīvoklis tiek pārdots kopā ar visām mēbelēm un sadzīves tehniku. Dzīvoklis nav ieķīlāts un tam nav apgrūtinājumu.

Māja atrodas klusā un zaļā pagalmā, kur tā tiek pasargāta no Brīvības ielas trokšņiem. 200 m attālumā ir tramvaja pietura, kas ir ērtākais veids, lai ērti nokļūtu pilsētas centrā. 250 m attālumā ir autobusa pietura. Tuvākais mazais veikaliņš “Mego” atrodas 250 m tālu. Tuvākajā apkaimē ir vairāki mazi saimniecības preču veikali, pakalpojumu sniegšanas vietas un ārstniecības iestādes. Netālu ir arī skolas un bērnudārzi. Tirdzniecības un izklaides centru “Alfa” var sasniegt 20 minūtēs ar sabiedrisko transportu. 

Brīvības ielā ir izbūvēts velo celiņš, Juglas promenāde ir pavisam blakus, netālu arī pats ezers un Juglas kanāls ar teicamām atpūtas vietām gan pieaugušajiem, gan bērniem. 

Šis 3 istabu dzīvoklis ir ideāla izvēle jebkuram cilvēkam un jebkurai ģimenei. Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 3
Telpu platība 60 m²
Stāvs 5/5
Īpašuma ID DZ-38
67 800 €
80 000 €
1 130 €/m²

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu