Imantas iela 3A, Rīga

Pārdod lētu dzīvokli Rīgā, Imantā, Imantas ielā 3A, Lietuviešu jaunā projekta mājā. 

Lietuviešu projekta mājas ir būvētas no paneļiem ar ģipša betona starpsienām. Jaunajām lietuviešu projekta mājām ir lodžijas. Plānojuma ziņā šo māju dzīvokļi ir kompakti. Mājas ir novietotas mikrorajonos ar plašiem pagalmiem. Mājām ir salīdzinoši laba siltumizolācija. Dzīvokļiem ir zemas vidējās ekspluatācijas izmaksas. Dzīvokļus ir sarežģīti pārplānot. 

Dzīvoklis atrodas 5 stāvu mājas otrajā stāvā, ēkas pašā vidū. Dzīvokļi otrajā stāvā ir visvairāk pieprasītie. Atrašanās vieta ēkas vidū garantē, ka dzīvoklī nekad nebūs nekādas termoizolācijas vai hidroizolācijas problēmas. Dzīvokļa logi iziet uz klusu zaļo zonu. Arī rajona iekšpagalmi ir plaši un zaļi. Mājā un dzīvoklī ir veikta koplietošanas komunikāciju nomaiņa. Dzīvoklī 5 gadus atpakaļ ir veikts remonts – nomainīti logi, radiatori, ieliktas dzelzs durvis ar brūna koka imitāciju. Dzīvoklī ir nepieciešams veikt kosmētisko remontu. Māju apsaimnieko Rīgas Namu pārvaldnieks. Zemi komunālie maksājumi – vasarā ap 60 EUR, ziemā aptuveni 100 EUR. Mājas ārdurvis slēdzas ar kodu atslēgu. Optisko internetu nodrošina Balticom.

Māja atrodas vietā, kuras apkārtnē ir viss nepieciešamais. Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Kivi”  atrodas 150 m attāluma. Tirdzniecības centrs “Damme” ir 800 m no mājas. 

Līdz sabiedriskā transporta pieturai ir 300 m, Zolitūdes dzelzceļa stacija ir 800 m attālumā. Iespējams, vilciena satiksme ir ērtākais, labākais un lētākais veids, kā nokļūt līdz Rīgas centram, līdz kuram ir tikai 3 pieturas, kuras vilciens veic 12 minūtēs un tas izmaksā 90 centus. Vilciens kursē vidēji 4 reizes stundā. Ņemot vērā pilsētas un valsts plānus uzlabot mobilitāti un šim mērķim izmantot vilcienu, iespējams, nākotnē vilciena satiksme vēl uzlabosies.

Līdz Anniņmuižas parkam ir 400 metri. Tāpat mājas tuvākajā apkārtnē ir pieejamas pakalpojumu sniegšanas vietas, kā pirmsskolas izglītības iestādes un skolas. 

Pie mājas un tuvākajā apkārtnē var ērti bez maksas novietot automašīnu.

Ja meklējat lētu dzīvokli Rīgā, labā atrašanās vietā, tad šis ir 1 istabas dzīvoklis ir laba izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Pārdots
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 1
Telpu platība 27 m²
Stāvs 2/5
Īpašuma ID DZ-39
29 500 €
1 093 €/m²

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu