Izīrē dzīvokli Rīgas iela 18, Ogre

Izīrē dzīvokli Ogrē, Rīgas iela 18.

Piedāvā izīrēt dzīvokli ilgtermiņā apzinīgiem īrniekiem. Dzīvoklis ir saulains un gaišs ar 3 istabām, ar lielu lodžiju un ar brīnišķīgu skatu uz Daugavu. Tas ir aprīkots ar sadzīves tehniku un daļēji mēbelēts. Nesen veikts kosmētiskais remonts. 

Dzīvoklis atrodas speciālā projekta mājā, kurām nav sērijveida mājām raksturīgās siltuma un hidroizolācijas problēmas.  

Ļoti laba infrastruktūra. Blakus ir viss nepieciešamais komfortablai dzīvei. Tuvākais pārtikas veikals “Maxima XX” atrodas tirdzniecības centrā “Dauga” 600 m attālumā no mājas, “Rimi Hypermarket” – 1.2 km attālumā. Saimniecības preču veikals “Mājai un Dārzam Ogre” ir 300 metrus no mājas. Sabiedriskā transporta pietura turpat pie mājas – 100 m. Līdz Ogres dzelzceļa stacijai ir 800 m. Ogres Vecupes peldvieta ir 200 m attālumā. Līdz Ogres novada sporta centram ir 300 m.

Īres maksa - 300 EUR/mēnesī + komunālie maksājumi, elektrība un apkuri. Komunālie maksājumi vasarā ir orientējoši 70 – 80 EUR/mēnesī, ziemā 140 - 160 EUR/mēnesī. Drošības depozīts 300 EUR jāiemaksā kopā ar pirmā mēneša nomas maksu. Māju apsaimnieko  SIA “Ogres Namsaimnieks’’. 

Gadījumā, ja nomnieks savas dzīves kvalitātes uzlabošanai vēlēsies veikt uzlabojumus dzīvoklī, pastāv iespēja vienoties ar īpašnieku par nomas maksas atlaidi. Pieļaujama mājdzīvnieku turēšana.

Ja vēlaties īrēt kvalitatīvu dzīvokli Ogrē, tad šis 3 istabu dzīvoklis ir teicam izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Izīrēts
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Izīrē
Istabu skaits 3
Telpu platība 68.8 m²
Stāvs 5/9
Īpašuma ID DZ-49
300 €
4 €/m²

Atbildīgais aģents

Kristīne Asejeva

+371 2063 6060

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu