Ausekļa prospekts 6, Ogre

Pārdod dzīvokli Ogrē, Ausekļa prospektā 6, 602. sērijas mājā. Piedāvājumā ērts 3 istabu dzīvoklis ar jaukiem skatiem uz Ogres pilsētu. Māja atrodas pašā Ogres centrā, klusā un zaļā vietā. 

602. sērijas mājas ir deviņu stāvu lielpaneļu ēkas (ir sastopamas arī 6 stāvu), kuru nesošās konstrukcijas veido keramzītbetona sienu paneļi un dzelzsbetona pārseguma plātnes. Atsevišķa vannas istaba, ir lodžija, samērā liela virtuve. Griestu augstums ir 2.5 m. Mājās ir ērts dzīvokļu plānojums un ērtākas un plašākas kāpņutelpas un dzīvokļu palīgtelpas. Mājās ir lifts.

Dzīvoklis atrodas deviņu stāvu mājas devītajā stāvā. Dzīvokļa platība ir 62.9 m2. Tas ir gaišs un saulains, veikta radiatoru un logu nomaiņa, bet būtu vēlams kosmētiskais remonts. Zeme zem mājas ir īpašumā kā domājamās daļas. Mājas iemītnieki ar caurlaidi var novietot automašīnu pie mājas.

Mājai ir izdevīga atrašanās vieta – 200 metri no Mālkalnes prospekta, kur atrodas veikali, kafejnīcas un pakalpojumu sniegšanas vietas. Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Elvi” atrodas 300 metru attālumā, līdz Jaunogres tirgum ir 150 metri. Sabiedriskā transporta pieturas atrodas 250 m attālumā no mājas. Līdz Ogres autoostai un dzelzceļa stacijai ir 15 minūšu gājiens ar kājām. Bērnu dārzs ir 200 metru attālumā un Ogres centra pamatskola ir 1.1 km tālu.

Ja vēlaties pirkt dzīvokli Ogrē, kas atrodas izcilā vietā un kurš nav dārgs, tad šis 3 istabu dzīvoklis ir laba izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 3
Telpu platība 62.9 m²
Stāvs 9/9
Īpašuma ID DZ-37
54 000 €
56 500 €
859 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu