Pārdod dzīvokli Rīgā, Kazarmu ielā

Klients vēlas pārdot 2 istabu dzīvokli Rīgas centrā - Kazarmu ielā 10.

Dzīvoklis atrodas pagalma mājas 1. zemajā stāvā un sastāv no 2 istabām, no kurām viena ir caurstaigājama, otra – izolēta, kā arī atsevišķi izbūvētas virtuves, sanitārā mezgla, kur vannas istaba apvienota ar tualeti, priekštelpas un garderobes telpas, kurā ieeja ir no guļamistabas.

Dzīvoklī nesen veikts kosmētiskais remonts. Visur ir jauni plastikāta logi, metāla ieejas durvis. Dzīvoklis ir ļoti silts ziemā un nav karsts vasarā, pateicoties biezām mājas sienām un zemes līmenim. Dzīvoklis ir sauss un gaišs. Šobrīd dzīvokļa apkure ir elektrības, bet ir iespēja pieslēgties pie mājas centrālās apkures.

Mājas slēgtā pagalmā. Māju apsaimnieko Rīgas Namu Pārvaldnieks. Zeme zem mājas ir īpašumā. Uz ielas automašīnu var novietot bez maksas.

Ļoti ērta satiksme uz jebkuru Rīgas pusi. Tāpat šeit ir vietas, kur baudīt atpūtu. Uz Miera ielas, 85 m attālumā no mājas, atrodas tramvaja pietura. Autobusa un trolejbusa pieturas atrodas uz Krišjāņa Valdemāra ielas 500 m attālumā. Turpat ir arī Valdemāra Hyper Rimi. Mājas tāpat tuvākajā apkaimē atrodas dažādas izglītības iestādes. Arēna Rīga ir 25 minūšu pastaigas attālumā, bet 5 minūšu gājiena attālumā uz Klusās ielas ir vieta, kurai nevajag nosaukumu, jeb stilīgā kafejnīca ar anglisko nosaukumu “This Place Doesn't Need A Name”. Blakus kafejnīcai ir parks ar seniem kokiem, kas sniedz lieliskas relaksācijas iespējas gan ziemā, gan vasarā.

Dzīvoklis ir ideāli piemērots vienam vai diviem cilvēkiem. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai arī vienotos par nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 46.5 m²
Stāvs 1/4
Īpašuma ID DZ-91
45 000 €
968 €/m²

Atbildīgais aģents

Elīna Marta Latiša

+371 2963 4441

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu