Pārdod dzīvokli Rīgā, Daugavgrīvas ielā 70 k-1

Klients vēlas pārdot 2-istabu dzīvokli Dzirciemā, Brežņeva laika mājā.

Dzīvoklis atrodas Brežņeva laika mājā, ko viegli iespējams sajaukt ar Hruščova laika būvēm – piecu stāvu ķieģeļu mājas, daļai dzīvokļu ir balkoni (arī ss.com nepiedāvā šāda veida māju tipu). Dažām mājām ārsienas mēdz būt apmestas. Būtiskas  atšķirības ir iekštelpu plānojumā. Dzīvokļiem šajās mājas ir uzlabots telpu plānojums, izolētas istabas, WC ir atdalīta no vannas istabas. Mājām ir laba skaņas izolācija, labāka siltuma noturība nekā Hruščova laika vai paneļu mājās, lielas palodzes. Māja atrodas pagalmā, līdz ar to tā ir nošķirta no ielas trokšņiem. Dzīvoklis ir 5 stāvā. Mājai ir slēdzama kāpņu telpa. 

Dzīvoklī ir 2 izolētas istabas, virtuve, vannas istaba, iebūvēts skapis un gaitenis. 2017. gadā ir veikts kvalitatīvs remonts - nomainīti logi, radiatori, ārdurvis.

Māja atrodas rajonā, kurš strauji attīstās. Līdz Rīgas centram ir tikai 3 km. Sabiedriskā transporta pietura atrodas 250 m attālumā. Tuvākais pārtikas veikals “Top” ir 200 m attālumā no mājas. Līdz iepirkšanās centram Olimpia ir 1.7 km. Dzegužkalna parks ir 400 m tālu. Mājas apkārtnē ir arī skolas un bērnudārzi.

Lēts dzīvoklis. Tas ir piemērots jebkuram cilvēkam vai arī nelielai ģimenei, kas vēlas dzīvot tuvu Rīgas centram. Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 49.2 m²
Stāvs 5/5
Īpašuma ID DZ-79
47 000 €
955 €/m²

Atbildīgais aģents

Elīna Marta Latiša

+371 2963 4441

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu