Ezera iela 1, Rīga

Pārdod dzīvokli Rīgā Staļina laika mājā, 2 izolētas istabas, platība 54 kvadrātmetri, dzelzs durvis ar “zirnekļa” atslēgu. Dzīvoklis ir 4. stāvā. Koplietošanas telpas tiek regulāri uzkoptas. Trepju telpā ir nomainīti logi. Papildus pieejams pagrabs mantu uzglabāšanai. Dzīvoklī ir nepieciešams kosmētiskais remonts.

Mājai ir laba atrašanās vieta ar sava veida priekšrocībām – blakus ir Mežparks, kur var veikt regulāras pastaigas vai citas fiziskās aktivitātes ziemā vai vasarā. Ja nevēlaties iet līdz Mežparkam, tad mājai ir plaša zaļā teritorija, kurā varat veldzēties karstās vasaras dienās. Līdz populārajai “Vecāķu” pludmalei ir tikai 3 vilciena pieturas. Ja Jums ir auto, tad to var ērti bez maksas novietot pie mājas, un Jums nebūs jāuztraucas par transportlīdzekļa drošību.

Sabiedriskais transports ir tikai pāris minūšu gājiena attālumā, tādēļ pilsētas centra un citu apkaimes vietu sasniegšana ir ērta un viegli pieejama. Tramvaja pietura ir 250 m attālumā, autobusa pieturas – 600 m attālumā, dzelzs ceļa stacija “Mangaļi” ir 400 m tālu. Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš atrodas 150 m attālumā, “Maxima X”  - 750 metri, lielais “Mego” – 850 metru attālumā. 

Komunālie maksājumi vasaras mēnešos sastāda aptuveni 60 EUR, papildus elektrības izmaksas, savukārt ziemas mēnešos aptuveni 150 EUR, plus papildus elektrības izmaksas. Nekustamā īpašuma nodoklis šajā dzīvoklī ir tikai 30 EUR gadā.

Ja meklējat dzīvokli Rīgā labā atrašanās vietā, kas piedāvā zaļu teritoriju, ērtu transporta pieejamību un samērīgus komunālos maksājumus, šis 2 istabu dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 54 m²
Stāvs 4/4
Īpašuma ID DZ-16
34 900 €
49 000 €
646 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu