Pārdod dzīvokli Apes ielā, Rīgā

Pārdod dzīvokli lieliskā lokācijā - Teikā. Specprojekts, kur dzīvokļi šajā ēkā ļoti reti nonāk uz pārdošanu. 

Klients vēlas pārdot siltu un mājīgu 4 istabu dzīvokli. Dzīvoklis atrodas 7 stāvu ēkas 7 stāvā.  Dzīvoklī ir pārdomāts plānojums - katra istaba ir izolēta - 3 guļamistabas un viesistaba. Plašs koridors ar iebūvējamu skapi. Dzīvoklis ir uzturēts lieliskā stāvoklī un neprasa ieguldījumus. Dzīvoklim ir biezas sienas, laba skaņas izolācija, kaimiņi nebūs dzirdami un tā kā dzīvoklis atrodas pēdējā stāvā, tad kaimiņi ir tikai stāvu zemāk. Logi iziet uz abām mājas pusēm, koridorā dabīga ozolkoka parketa grīda, plaša vannas istaba ar iebūvējamu, dārgu skapi ar plauktiem un logu, līdz ar to vannas istaba būs vienmēr gaiša un mājīga. Nodalīta WC.

Attīstīta infrastruktūra - līdz Brīvības ielai 260 m, kur kursē trolejbusi un autobusi. Uz otru pusi – pa Ropažu ielu, kas atrodas vien  200 m attālumā, kursē tramvajs. 

Plašais 4 istabu dzīvoklis būs piemērots ģimenei ar bērniem - 300 m attālumā atrodas Rīgas 45. Vidusskola, 900 m attālumā atrodas Rīgas Teikas vidusskola. 200 m attālumā ir privātās pirmskolas izglītības iestāde "Pūcēnu skola".

2 km attālumā atrodas viens no lielākajiem iepirkšanās centriem – Akropole Alfa. Viena no iecienītākajām ēstuvēm "Elande" atrodas vien 6 minūšu gājienā. Līdzīgi arī "Kebab Factory" atrodas 8 minūšu gājienā. VEF Kultūras pils atrodas 13 minūšu gājienā. Pie mājas ir bezmaksas autostāvvieta.

Ja vēlies dzīvot plašā dzīvoklī, kur apkārt ir kluss un vasarā ļoti zaļš, turklāt par ļoti adekvātu cenu – sazinies, jo ilgi šāda tipa dzīvokļi nestāv uz pārdošanu!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 4
Telpu platība 92 m²
Stāvs 7/7
Īpašuma ID DZ-55
138 000 €
1 500 €/m²

Atbildīgais aģents

Inese Ozola

+371 2772 0509

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu