Pārdod dzīvokli Rīgā, Dīķa ielā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Dīķa ielā, kas atrodas labā un ērtā vietā – maza un klusa ieliņa un vienlaikus netālu no pilsētas galvenajām maģistrālēm, iepirkšanās centriem un infrastruktūras.

Ļoti gaišs 2 istabu dzīvoklis. Mājoklis sastāv no vienas guļamistabas, dzīvojamās telpas, virtuves, kā arī vannas istaba, kas apvienota ar WC. Dzīvoklis atrodas mājas otrajā stāvā, kura platība ir 46m2. Apsildāms ar malkas krāsni, kas ir labi, jo vari sildīt cik siltu gribi un justies vēl omulīgāk. Dzīvoklim ir dzelzs durvis, mājas ārdurvis ir ar kodu atslēgu. Ja Jums ir auto, tad to var ērti bez maksas novietot pie mājas.

Mājai ir ļoti ērta atrašanās vieta, pilsētas centrs ir sasniedzams nepilnās 10 minūtēs gan ar sabiedrisko, gan ar privāto transportu. Sabiedriskais transports ir gandrīz vai pie mājas durvīm – autobusu un trolejbusu pietura ir 190 m attālumā, tramvaja pietura ir 180 m attālumā,  dzelzs ceļa stacija “Atgāzene” ir 800 m tālu. 

Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Lats” atrodas 400 m attālumā, līdz iepirkšanās uz izklaides centriem “Riga Plaza” ir 1.4 km, līdz “Spicei” – 3.6 km.

1.4 km attālumā atrodas plaša pilsētas zaļā zona, kurā ietilpst “Arkādijas parks”, “Uzvaras parks” un “Sakuras dārzs”, kuros var vienkārši pastaigāties vai veikt citas fiziskās aktivitātes gan ziemā, gan vasarā. Tur ir sportiskām aktivitātēm piemērota infrastruktūra,  t.sk., sporta inventāra nomas punkti.

Mājai ir arī vēl viena būtiska priekšrocība - mājā pavisam ir tikai 8 dzīvokļi, kas padara iespēju vienoties ar kaimiņiem par apsaimniekošanas jautājumiem daudz lielāku. 

Mājoklis būs piemērots ģimenei līdz 3 cilvēkiem.

Ja meklējat dzīvokli Rīgā labā atrašanās vietā, kas piedāvā zaļu teritoriju, ērtu transporta pieejamību, tad šis 2 istabu dzīvoklis būs laba izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

 

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 46 m²
Stāvs 2/2
Īpašuma ID DZ-65
50 000 €
1 087 €/m²

Atbildīgais aģents

Inese Skromane

+371 27024950

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu