Izīrē dzīvokli Rīgā, Valdemāra ielā 37A

Izīrē dzīvokli Rīgā

Īrei tiek piedāvāts plašs dzīvoklis renovētā mājā Rīgas centrā, Valdemāra ielā 37a.

Dzīvoklī ir 3 izolētas istabas, 2 vannas istabas un kinozāles izmēra cienīga dzīvojamā istaba, kas apvienota ar virtuves zonu, kā arī plaša halle, garderobe un saimniecības telpa.

Dzīvoklī ir veikts kvalitatīvs remonts, ielikts ozolkoka parkets, virtuve aprīkota ar Miele un Gaggenau iekārtām. Dzīvoklis ir aprīkots ar stereo sistēmu un platekrāna televizoru. Tāpat ir visa nepieciešamā tehnika – veļas mašīna, ledusskapis, u.c.

Māja atrodas slēdzamā pagalmā, līdz ar to tā ir nošķirta no ielas trokšņiem. Dzīvoklis ir 3 stāvā. Mājā ir lifts un slēdzama kāpņu telpa. Ēkai ir autonoms apkures katls uz visu māju.

Māja atrodas vietā, kur pa rokai ir viss dzīvei nepieciešamais. Ļoti laba sabiedriskā transporta kustība, pietura atrodas tikai 150 m no mājas. Auto var novietot blakus esošās mājas maksas auto stāvvietā. Tuvākajā apkaimē ir neskaitāms daudzums ar kafejnīcām un labākajiem Rīgas restorāniem. Esplanāde atrodas vien 300 m attālumā, līdz Nacionālajam teātrim, Bastejkalnam un Vecrīgai ir nepilns kilometrs. Mājas apkārtnē ir arī skolas un bērnudārzi.

Iespējams vienoties arī par mājdzīvnieku turēšanu.

Dzīvoklis ir lieliski piemērots gan jauniem cilvēkiem, gan ģimenēm ar bērniem. Tas sniedz mieru un komfortu. Īrniekiem būs iespēja novērtēt dzīves kvalitāti šajos apartamentos. Nešaubieties ne mirkli un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Izīrēts
Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Izīrē
Istabu skaits 4
Telpu platība 144.5 m²
Stāvs 3/6
Īpašuma ID DZ-78
900 €
6 €/m²

Atbildīgais aģents

Elīna Marta Latiša

+371 2963 4441

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu