Ruses iela 20, Rīga

Pārdod dzīvokli Rīgā, Zolitūdē, 119. sērijas mājā. Dzīvoklis ir gaišs un silts, no logiem paveras skats uz zaļu pagalmu.

119.sērijas ir populāras ar veiksmīgo plānojumu un plašajām telpām, kā arī iespēju veikt vērienīgu dzīvokļa pārbūvi, nebaidoties nojaukt starpsienas. Mājas plusi - ērts plānojums, plašas telpas un  iespējas pārbūvei. Mājā ir lifts un arī atkritumu vads.

Tā kā piedāvājumā esošais dzīvoklis nav stūra, tad nav jāuztraucas par siltumizolāciju. Dzīvoklī ir pakešu logi, nomainīti radiatori, visas istabas izolētas, divi iestikloti balkoni. 

2022. gadā visā mājā veikts remonts - nomainītas caurules stāvvados un renovēta ieeja.

Tuvākais mazais pārtikas veikaliņš “Maxima X” atrodas 100 m attālumā no mājas, LIDL – 600 m attālumā, līdz veikalam “Sky” – 1.1 km. Iepirkšanās centrs “IXO centrs” ir 1 km tālu. Pakalpojumu sniegšanas vietas, aptieka, doktorāts un cita infrastruktūra 3 minūšu gājiena attālumā no mājas.

Skola un bērnu dārzs ir 250 metru attālumā, līdz baseinam 100 metri. Volvo ledus halle 10 minūšu gājiena attālumā.

Līdz autobusa pieturai ir 550 m, Imantas dzelzceļa stacija atrodas 6 minūšu pastaigas attālumā. Iespējams, vilciena satiksme ir ērtākais, labākais un lētākais veids, kā nokļūt līdz Rīgas centram, līdz kuram ir tikai 5 pieturas, kuras vilciens veic 13 minūtēs un tas izmaksā 90 centus. Vilciens kursē vidēji 4 reizes stundā. Ņemot vērā pilsētas un valsts plānus uzlabot mobilitāti un šim mērķim izmantot vilcienu, iespējams, nākotnē vilciena satiksme vēl uzlabosies. 

Māju apkalpo DZIKS "Zasulauks" - zemi komunālie maksājumi, salīdzinot ar citām namu pārvaldēm, zeme ir īpašumā. Mājā ir klusi un mierīgi kaimiņi. 

Dzīvoklis tiek pārdots ar visām mēbelēm, kā arī tam nav parādu un apgrūtinājumu. 

Ja meklējat lētu dzīvokli Rīgā labā atrašanās vietā ar ērtu transporta pieejamību, tad šis 2 istabu dzīvoklis būs ideāla izvēle. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lai sarīkotu nekustamā īpašuma apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 59 m²
Stāvs 5/6
Īpašuma ID DZ-24
64 000 €
1 085 €/m²

Atbildīgais aģents

Ivars Rubenis

+371 2923 3174

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu