Akas iela 8, Rīga

Pašā Rīgas centrā pārdod dzīvokli. Pārdošanai tiek piedāvāts PREMIUM klases pilnībā mēbelēts dzīvoklis:
-Premium klases remonts ar pilnu apdari
-Kvalitatīvas, iebūvētas mēbeles un santehnika
-Iebūvēta virtuve ar santehniku.

Vienas guļamistabas 75m2 plašs dzīvoklis atrodas kapitāli renovētā pirmskara laika mājas 2. stāvā. Dzīvoklis sastāv no viesistabas, apvienotas ar virtuves zonu, guļamistabas - ar garderobi un vannas istabas, kas apvienota ar WC, koridora un viesu WC.

Dzīvoklī ir parketa un itāļu flīžu grīdas, augstvērtīga itāļu santehnika un "Mieles" sadzīves tehnika. Koridorā un guļamistabā ir kvalitatīvi iebūvēti sienas skapji.

Dzīvoklis atrodas mājā, kas pazīstama kā Ķempeļa nams. Šī ēka ir veiksmīgs senas būves modernizācijas piemērs. Ēku komplekss tika uzbūvēts 1909. gadā Rīgas centrā, Akas un Ģertrūdes ielu krustojumā pēc slavenā Latvijas arhitekta Eižena Laubes projekta. Šī māja kļuva par vienu no atpazīstamākajām un izsmalcinātākajām ēkām Latvijas galvaspilsētā. Māja ir būvēta nacionālā romantisma stilā, ir iekļauta arhitektūras pieminekļu sarakstā un atrodas UNESCO aizsardzībā. Kapitālā rekonstrukcija tika pabeigta 2013. gada septembrī, kas pārveidoja Ķempeļa namu par modernu biroju-dzīvojamo kompleksu. Arhitektiem un celtniekiem izdevās saglabāt ēkas unikālo izskatu, pievienojot tai mūsdienīgu funkcionalitāti un komfortu.

Atrašanās vieta: netālu veikali un kafejnīcas, netālu skolas un bērnudārzi, laba sabiedriskā transporta satiksme. 

Cena runājama. Iespējama papildus pazemes autostāvvietas iegāde.

Šāda veida dzīvokļi Rīgā ir retums. Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai sarīkotu apskati!

Karte

Īpašuma veids Dzīvoklis
Darījuma veids Pārdod
Istabu skaits 2
Telpu platība 75 m²
Stāvs 2/5
Īpašuma ID DZ-3
260 000 €
3 467 €/m²

Atbildīgais aģents

Antra Ilziņa

+371 2922 9324

Līdzīgi īpašumi

Vēlies pārdot nekustamo īpašumu ar mieru?

Pieteikt īpašumu